VE1210K401R020
DigiKeys produktnummer
399-13801-2-ND - Tape og spole (TR)
399-13801-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-13801-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VE1210K401R020
Beskrivelse
VARISTOR 33V 400A 1210
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
33 V 400 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering 1210 (3225 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VE1210K401R020 Modeller
Kategori
Strøm - strømstøt
400 A
Produsent
KEMET
Energi
2J
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
1400 pF @ 1 kHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Maksimal AC-volt
20 V
Grad
Bilteknikk
Maksimal DC-volt
26 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (min)
29.7 V
Monteringstype
Overflatemontering
Varistorspenning (Typ)
33 V
Kapsling
1210 (3225 metrisk)
Varistorspenning (maks)
36.3 V