VC1812K401R060
DigiKeys produktnummer
399-13770-2-ND - Tape og spole (TR)
399-13770-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-13770-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
VC1812K401R060
Beskrivelse
VARISTOR 100V 400A 1812
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
100 V 400 A Varistor 1 Kretser Overflatemontering 1812 (4532 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VC1812K401R060 Modeller
Kategori
Strøm - strømstøt
400 A
Produsent
KEMET
Energi
5,8J
Serie
Antall kretser
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
580 pF @ 1 kHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Maksimal AC-volt
60 V
Grad
Bilteknikk
Maksimal DC-volt
85 V
Godkjenning
AEC-Q200
Varistorspenning (min)
90 V
Monteringstype
Overflatemontering
Varistorspenning (Typ)
100 V
Kapsling
1812 (4532 metrisk)
Varistorspenning (maks)
110 V