T543X107M025AHW0607505
DigiKeys produktnummer
399-12087-2-ND - Tape og spole (TR)
399-12087-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-12087-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T543X107M025AHW0607505
Beskrivelse
CAP TANT POLY 100UF 25V 2917
Detaljert beskrivelse
100 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 25 V 2917 (7343 metrisk) 60mOhm ved 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T543X107M025AHW0607505 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
100 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Nominell spenning
25 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
60mOhm ved 100kHz