T521X156M063ATE150
DigiKeys produktnummer
399-11616-2-ND - Tape og spole (TR)
399-11616-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-11616-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T521X156M063ATE150
Beskrivelse
CAP TANT POLY 15UF 63V 2917
Produsentens standard leveringstid
36 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
15 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 63 V 2917 (7343 metrisk) 150mOhm ved 100kHz
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T521X156M063ATE150 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
KEMET
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
15 µF
Høyde - sittende (maks)
0,169" (4,30mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
X
Nominell spenning
63 V
Funksjoner
Generell bruk
Type
Formstøpt
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
150mOhm ved 100kHz