T520D337M006ATE025
DigiKeys produktnummer
399-4053-2-ND - Tape og spole (TR)
399-4053-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-4053-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T520D337M006ATE025
Beskrivelse
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Detaljert beskrivelse
330 µF Formstøpt Tantal – polymerkondensator 6.3 V 2917 (7343 metrisk) 25mOhm ved 100kHz
EDA-/CAD-modeller
T520D337M006ATE025 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 105°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapasitans
330 µF
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)
Toleranse
±20%
Produsentens størrelseskode
D
Nominell spenning
6.3 V
Funksjoner
Generell bruk
Type
Formstøpt
Baseproduktnummer
ESR (Equivalent Series Resistance)
25mOhm ved 100kHz