T493C106K025BH6410
DigiKeys produktnummer
1001-2479-2-ND - Tape og spole (TR)
1001-2479-1-ND - Båndavsnitt (CT)
1001-2479-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
T493C106K025BH6410
Beskrivelse
CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Produsentens standard leveringstid
99 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 µF Formstøpt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
T493C106K025BH6410 Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Produsent
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Kapsling
2312 (6032 metrisk)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm)
Delestatus
Aktiv
Høyde - sittende (maks)
0,110" (2,80mm)
Kapasitans
Produsentens størrelseskode
C
Toleranse
±10%
Klassifiseringer
COTS
Nominell spenning
25 V
Funksjoner
Høy pålitelighet
Type
Formstøpt
Feilrate
B (0,1%)
ESR (Equivalent Series Resistance)
1,5Ohm
Baseproduktnummer
Driftstemperatur
-55°C – 125°C