T491C106K025AH | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | T491C106K025AH |
Beskrivelse | CAP TANT 10UF 10% 25V 2312 |
Produsentens standard leveringstid | 18 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 10 µF Formstøpt Tantalkondensatorer 25 V 2312 (6032 metrisk) 1,5Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | T491C106K025AH Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Levetid ved temp. 2000 Hrs ved 125°C |
Serie | Monteringstype Overflatemontering |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Kapsling 2312 (6032 metrisk) |
Delestatus Aktiv | Størrelse/dimensjon 0,236" L x 0,126" B (6,00mm x 3,20mm) |
Kapasitans | Høyde - sittende (maks) 0,110" (2,80mm) |
Toleranse ±10% | Produsentens størrelseskode C |
Nominell spenning 25 V | Funksjoner Generell bruk |
Type Formstøpt | Baseproduktnummer |
ESR (Equivalent Series Resistance) 1,5Ohm |