SS21V-R031380
DigiKeys produktnummer
399-10549-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
SS21V-R031380
Beskrivelse
CMC 138MH 300MA 2LN TH
Produsentens standard leveringstid
27 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
138 mH @ 1 kHz 2 Fellesmodus linjedrossel Gjennomgående hull 300mA DCR 5,9Ohm
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SS21V-R031380 Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR) (maks)
5,9Ohm
Produsent
KEMET
Nominell spenning - AC (vekselstrøm)
250V
Serie
Driftstemperatur
-25°C – 120°C
Emballasje
Bulk
Monteringstype
Gjennomgående hull
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,807" L x 0,650" B (20,50mm x 16,50mm)
Filtertype
Strømlinje
Høyde (maks)
0,965" (24,50mm)
Antall linjer
2
Kapsling
Vertikal, 4 PC-pinner
Induktans ved frekvens
138 mH @ 1 kHz
Baseproduktnummer
Nominell strøm (maks)
300mA