MPX1D1040L2R2
DigiKeys produktnummer
399-MPX1D1040L2R2TR-ND - Tape og spole (TR)
399-MPX1D1040L2R2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-MPX1D1040L2R2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MPX1D1040L2R2
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 14.6A 7.9 MOHM
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 14.6 A 7,9mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MPX1D1040L2R2 Modeller
Kategori
Skjerming
Skjermet
Produsent
DC-motstand (DCR)
7,9mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
23MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,425" L x 0,394" B (10,80mm x 10,00mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,157" (4,00mm)
Nominell strøm (AMP)
Baseproduktnummer
Strøm - metning (Isat)
18,5A