CK05BX222K er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
På lager: 35
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
2200 pF ±10% 100V Keramikkkondensatorer BX Radial
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
CK05BX222K
DigiKeys produktnummer
1001-2012-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
CK05BX222K
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 100V 10% RADIAL
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
CK05BX222K Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Bruksområder
Serie
Monteringstype
Emballasje
Pose
Kapsling
Radial
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,190" L x 0,090" B (4,83mm x 2,29mm)
Kapasitans
Høyde - sittende (maks)
0,200" (5,08mm)
Toleranse
±10%
Tilkoblingsmellomrom
0,200" (5,08mm)