C0805X104K1RECAUTO | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0805X104K1RECAUTO |
Beskrivelse | CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0805X104K1RECAUTO Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Funksjoner Myk terminering |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,043" (1,10mm) |