C0805X104K1RECAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805X104K1RECAUTOTR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0805X104K1RECAUTOCT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0805X104K1RECAUTODKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805X104K1RECAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 0.1UF 100V X7R
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0805X104K1RECAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,043" (1,10mm)