C0805X103KCRACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-16468-2-ND - Tape og spole (TR)
399-16468-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-16468-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805X103KCRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805X103KCRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering, Høy spenning
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)