C0805C104K5RAC7215
DigiKeys produktnummer
399-C0805C104K5RAC7215TR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0805C104K5RAC7215CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0805C104K5RAC7215DKR-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C104K5RAC7215
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0805C104K5RAC7215 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,035" (0,88mm)