C0805C104K5RAC7215 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0805C104K5RAC7215 |
Beskrivelse | CAP CER 0.1UF 50V X7R 0805 |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 0.1 µF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0805C104K5RAC7215 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Bruksområder |
Serie | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0805 (2012 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm) |
Toleranse ±10% | Tykkelse (maks) 0,035" (0,88mm) |