C0805C104K1RACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-6926-2-ND - Tape og spole (TR)
399-6926-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-6926-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C104K1RACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0805C104K1RACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Klassifiseringer
AEC-Q200
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,043" (1,10mm)