C0805C104K1RAC7210
DigiKeys produktnummer
399-C0805C104K1RAC7210TR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0805C104K1RAC7210CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0805C104K1RAC7210DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C104K1RAC7210
Beskrivelse
CAP CER 0.1UF 100V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
13 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
0.1 µF ±10% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805C104K1RAC7210 Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,043" (1,10mm)