C0603X222K5RAC3316 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0603X222K5RAC3316 |
Beskrivelse | CAP CER 2200PF 50V X7R 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 15 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2200 pF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0603X222K5RAC3316 Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Produsent | Funksjoner Myk terminering |
Serie | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Bruksområder |
Delestatus Aktiv | Monteringstype |
Kapasitans | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Toleranse ±10% | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Nominell spenning | Tykkelse (maks) 0,037" (0,95mm) |