C0603X222K5RAC3316
DigiKeys produktnummer
399-C0603X222K5RAC3316TR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0603X222K5RAC3316CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0603X222K5RAC3316DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0603X222K5RAC3316
Beskrivelse
CAP CER 2200PF 50V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2200 pF ±10% 50V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0603X222K5RAC3316 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,037" (0,95mm)