C0603C681J5GACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-15986-2-ND - Tape og spole (TR)
399-15986-1-ND - Båndavsnitt (CT)
399-15986-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0603C681J5GACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 680PF 50V C0G/NP0 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
680 pF ±5% 50V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0603C681J5GACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Lav ESL
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Toleranse
±5%
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,034" (0,87mm)