C0603C102M1RACTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102M1RACTUTR-ND - Tape og spole (TR)
399-C0603C102M1RACTUCT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-C0603C102M1RACTUDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
C0603C102M1RACTU
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V X7R 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1000 pF ±20% 100V Keramikkkondensatorer X7R 0603 (1608 metrisk)
EDA-/CAD-modeller
C0603C102M1RACTU Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±20%
Tykkelse (maks)
0,034" (0,87mm)