C0603C102J1HACTU | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | C0603C102J1HACTU |
Beskrivelse | CAP CER 1000PF 100V X8R 0603 |
Produsentens standard leveringstid | 22 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 1000 pF ±5% 100V Keramikkkondensatorer X8R 0603 (1608 metrisk) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | C0603C102J1HACTU Modeller |
Kategori | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Produsent | Funksjoner Lav ESL, Høy temperatur |
Serie | Bruksområder |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Delestatus Aktiv | Kapsling 0603 (1608 metrisk) |
Kapasitans | Størrelse/dimensjon 0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranse ±5% | Tykkelse (maks) 0,034" (0,87mm) |