C0603C102F1GECTU er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Oppgradering
KEMET
På lager: 0
Datablad
Oppgradering
KEMET
På lager: 2 652
Datablad
Parametrisk ekvivalent
1000 pF ±1% 100V Keramikkkondensatorer C0G, NP0 0603 (1608 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C0603C102F1GECTU
DigiKeys produktnummer
399-C0603C102F1GECTUTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0603C102F1GECTU
Beskrivelse
CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 0603
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
C0603C102F1GECTU Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Lav ESL, Lav ESR
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Aktiv
Kapsling
0603 (1608 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Toleranse
±1%
Tykkelse (maks)
0,034" (0,87mm)