A700D566M010ATE015
DigiKeys produktnummer
399-A700D566M010ATE015TR-ND - Tape og spole (TR)
399-A700D566M010ATE015CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-A700D566M010ATE015DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
A700D566M010ATE015
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 56UF 20% 10V SMD
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
56 µF 10 V Aluminium – polymerkondensator 2917 (7343 metrisk) 15mOhm 2000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A700D566M010ATE015 Modeller
Kategori
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C
Produsent
KEMET
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Generell bruk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved høy frekvens
4.1 A @ 100 kHz
Delestatus
Aktiv
Størrelse/dimensjon
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Type
Polymer
Høyde - sittende (maks)
0,122" (3,10mm)
Kapasitans
56 µF
Overflatemontering, størrelse
Toleranse
±20%
Monteringstype
Overflatemontering
Nominell spenning
10 V
Kapsling
2917 (7343 metrisk)
ESR (Equivalent Series Resistance)
15mOhm