LRC0402CS5N6GV001T
DigiKeys produktnummer
712-LRC0402CS5N6GV001TTR-ND - Tape og spole (TR)
712-LRC0402CS5N6GV001TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
712-LRC0402CS5N6GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LRC0402CS5N6GV001T
Beskrivelse
FIXED IND 5.6NH 300MA 270 MOHM
Detaljert beskrivelse
5.6 nH Uskjermet Flerlags Induktor 300 mA 270mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LRC0402CS5N6GV001T Modeller
Kategori
DC-motstand (DCR)
270mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Frekvens - selvresonant
5,4GHz
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)