LRC0402CS2N2GV001T
DigiKeys produktnummer
712-LRC0402CS2N2GV001TTR-ND - Tape og spole (TR)
712-LRC0402CS2N2GV001TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
712-LRC0402CS2N2GV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LRC0402CS2N2GV001T
Beskrivelse
FIXED IND 2.2NH 300MA 160 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 nH Uskjermet Flerlags Induktor 300 mA 160mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-motstand (DCR)
160mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Frekvens - selvresonant
12GHz
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Toleranse
±0,3nH
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)