LRC0402CJ10NGV001T
DigiKeys produktnummer
712-LRC0402CJ10NGV001TTR-ND - Tape og spole (TR)
712-LRC0402CJ10NGV001TCT-ND - Båndavsnitt (CT)
712-LRC0402CJ10NGV001TDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LRC0402CJ10NGV001T
Beskrivelse
FIXED IND 10NH 250MA 450 MOHM
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10 nH Uskjermet Flerlags Induktor 250 mA 450mOhm maks 0402 (1005 metrisk)
Kategori
DC-motstand (DCR)
450mOhm maks
Produsent
Q ved frekv.
8 ved 100MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Frekvens - selvresonant
3,7GHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 100°C
Type
Flerlags
Induktansfrekvens - test
100 MHz
Materiale - kjerne
Monteringstype
Overflatemontering
Induktans
Kapsling
0402 (1005 metrisk)
Toleranse
±5%
Leverandørens enhetsforpakning
0402 (1005 metrisk)
Nominell strøm (AMP)
Størrelse/dimensjon
0,039" L x 0,020" B (1,00mm x 0,50mm)
Skjerming
Uskjermet
Høyde - sittende (maks)
0,024" (0,60mm)