Q 40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LF
DigiKeys produktnummer
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFTR-ND - Tape og spole (TR)
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
1908-Q40,0-JXS11-8-10/15-T1-FU-WA-LFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
Beskrivelse
CRYSTAL 40,0MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
40 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
40 MHz
Størrelse/dimensjon
0,063" L x 0,047" B (1,60mm x 1,20mm)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Høyde - sittende (maks)
0,016" (0,40mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm