J32SMX-K-F-G-I-16M0
DigiKeys produktnummer
1908-J32SMX-K-F-G-I-16M0TR-ND - Tape og spole (TR)
1908-J32SMX-K-F-G-I-16M0CT-ND - Båndavsnitt (CT)
1908-J32SMX-K-F-G-I-16M0DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
J32SMX-K-F-G-I-16M0
Beskrivelse
CRYSTAL 16,0MHZ 8PF SMD
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 80 Ohms 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Belastningskapasitans
8pF
Produsent
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftsmodus
Grunnleggende
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Type
MHz krystall
Kapsling
Frekvens
16 MHz
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Størrelse/dimensjon
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstoleranse
±10ppm
Høyde - sittende (maks)
0,031" (0,80mm)