ER34615J-S D
DigiKeys produktnummer
3027-ER34615J-SD-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER34615J-S D
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V D
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
D Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kategori
Nominell spenning
Produsent
Kapasitet
Serie
Størrelse/dimensjon
1,30" dia x 2,42" H (32,9mm x 61,5mm)
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Knappetopp (forlengende)
Delestatus
Aktiv
Utladningshastighet
230mA