ER26500J-T C
DigiKeys produktnummer
3027-ER26500J-TC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER26500J-T C
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V C
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
C Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kategori
Nominell spenning
Produsent
Kapasitet
Serie
Størrelse/dimensjon
1,03" dia x 1,97" H (26,2mm x 50,0mm)
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Loddeflik
Delestatus
Aktiv
Utladningshastighet
150mA