ER26500J-S C
DigiKeys produktnummer
3027-ER26500J-SC-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER26500J-S C
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V C
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
C Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kategori
Nominell spenning
Produsent
Kapasitet
Emballasje
Brett
Størrelse/dimensjon
1,03" dia x 1,97" H (26,2mm x 50,0mm)