ER17505J-T A
DigiKeys produktnummer
3027-ER17505J-TA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER17505J-T A
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
A Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Størrelse/dimensjon
0,69" dia x 2,01" H (17,5mm x 51,0mm)
Termineringsstil
Loddeflik
Utladningshastighet
130mA