ER17505J-S A
DigiKeys produktnummer
3027-ER17505J-SA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER17505J-S A
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V A
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
A Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Størrelse/dimensjon
0,69" dia x 2,01" H (17,5mm x 51,0mm)
Termineringsstil
Knappetopp (forlengende)
Utladningshastighet
130mA