ER14505J-T AA
DigiKeys produktnummer
3027-ER14505J-TAA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER14505J-T AA
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AA Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kapasitet
Serie
Størrelse/dimensjon
0,57" dia x 1,99" H (14,5mm x 50,5mm)
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Loddeflik
Delestatus
Aktiv
Utladningshastighet
100mA