ER14505J-3PF AA
DigiKeys produktnummer
3027-ER14505J-3PFAA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER14505J-3PF AA
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AA Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Emballasje
Brett
Størrelse/dimensjon
0,57" dia x 2,00" H (14,5mm x 51,0mm)