ER14505J-3FP AA
DigiKeys produktnummer
3027-ER14505J-3FPAA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER14505J-3FP AA
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AA Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kategori
Nominell spenning
Produsent
Kapasitet
Emballasje
Brett
Størrelse/dimensjon
0,57" dia x 2,00" H (14,5mm x 51,0mm)
Delestatus
Aktiv
Termineringsstil
PC-pinne (horisontalt feste)
Batterikjemi
Fraktinfo
På grunn av restriksjoner, er bare veitransport tillatt.
Battericellestørrelse
Oppbevarings-/kjøletemperatur
86°F (30°C)