ER14335J-P 2/3AA
DigiKeys produktnummer
3027-ER14335J-P2/3AA-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ER14335J-P 2/3AA
Beskrivelse
BATTERY LITHIUM 3.6V 2/3AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2/3AA Litiumtionylklorid 3.6 V Batterier ikke oppladbare (primær)
Kategori
Nominell spenning
Produsent
Kapasitet
Serie
Størrelse/dimensjon
0,57" dia x 1,32" H (14,5mm x 33,5mm)
Emballasje
Boks
Termineringsstil
Aksial tilkobling
Delestatus
Aktiv
Utladningshastighet
75mA