MX84B032SF1
MX84B032SF1
MX84B032SF1
DigiKeys produktnummer
670-MX84B032SF1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MX84B032SF1
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 32POS 2.20MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
32 Rektangulære konnektorer – kabinett Stikkontakt Svart 0,087" (2,20mm)
Kategori
Radavstand
0,118" (3,00mm)
Produsent
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Serie
Kontaktterminering
Klemforbindelse
Emballasje
Brett
Festetype
Smekklås
Delestatus
Aktiv
Farge
Svart
Kontakttype
Funksjoner
Holder
Kontakttype
Hunnkontakt
Isoleringsmateriale
Polybutylentereftalat (PBT)
Antall posisjoner
Merk
Kontaktpinner selges separat
Avstand
0,087" (2,20mm)