MX23A40SF1
DigiKeys produktnummer
670-3020-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MX23A40SF1
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 40POS 2.50MM
Detaljert beskrivelse
40 Rektangulære konnektorer – kabinett Stikkontakt Svart 0,098" (2,50mm)
Kategori
Radavstand
0,173" (4,40mm)
Produsent
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Serie
Kontaktterminering
Klemforbindelse
Emballasje
Bulk
Festetype
Smekklås
Delestatus
Aktiv
Farge
Kontakttype
Hunnkontakt
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Avstand
0,098" (2,50mm)