MX23A34NF6
DigiKeys produktnummer
670-3019-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MX23A34NF6
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 34POS 2.5MM
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 34 posisjon 0,098" (2,50mm)
Kategori
Festetype
Haspeholder
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,122" (3,10mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,720" (18,30mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktmateriale
Messing
Avstand - innstikk
Funksjoner
Kortskinne
Antall rader
2
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Radavstand - innstikk
IP-systemet (kapslingsgrad)
Vanntett
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Svart
Stil
Nominell strøm (AMP)
3A