MX23A26SF1
MX23A26SF1
MX23A26SF1
DigiKeys produktnummer
670-1687-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MX23A26SF1
Beskrivelse
CONN RCPT HSG 26POS 2.50MM
Detaljert beskrivelse
26 Rektangulære konnektorer – kabinett Stikkontakt Svart 0,098" (2,50mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MX23A26SF1 Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Radavstand
0,173" (4,40mm)
Produsent
Monteringstype
Fritthengende (i linje)
Serie
Kontaktterminering
Klemforbindelse
Emballasje
Bulk
Festetype
Smekklås
Delestatus
Aktiv
Farge
Kontakttype
Hunnkontakt
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Avstand
0,098" (2,50mm)