MM80-204B1-1
MM80-204B1-1
MM80-204B1-1
DigiKeys produktnummer
MM80-204B1-1-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MM80-204B1-1
Beskrivelse
CONN SKT SODIMM 204POS R/A SMD
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
204 Posisjoner SODIMM DDR3 SDRAM Kontakter Overflatemontering, Høyrevinklet, Skruemontering
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet, Skruemontering
Produsent
JAE Electronics
Innsettingsvinkel
25° vinkel
Serie
Funksjoner
Låseanordninger
Emballasje
Brett
Monteringsfunksjon
Normal, Standard - Topp
Delestatus
Aktiv
Høyde
0,205" (5,20mm)