MM70-314B1-2-R300
DigiKeys produktnummer
670-MM70-314B1-2-R300TR-ND - Tape og spole (TR)
670-MM70-314B1-2-R300CT-ND - Båndavsnitt (CT)
Produsent
Produsentens produktnummer
MM70-314B1-2-R300
Beskrivelse
CONN MXM 3.0 FMALE 314POS 0.020
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
314 posisjon Hunn Kontakt MXM 3.0 Gull 0,020" (0,50mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM70-314B1-2-R300 Modeller
Kategori
Avlesning
Dobbel
Produsent
JAE Electronics
Funksjoner
Kortskinne, Låseanordninger
Serie
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Terminaler
Loddetinn
Delestatus
Aktiv
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Korttype
MXM 3.0
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kjønn
Hunn
Kontaktoverflate-tykkelse
11,8µin (0,30µm)
Antall posisjoner
314
Farge
Svart
Korttykkelse
0,047" (1,20mm)
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antall rader
2
Materiale - isolering
Termoplast
Avstand
0,020" (0,50mm)