MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
MM60-52B1-E1-R650
DigiKeys produktnummer
670-2275-2-ND - Tape og spole (TR)
670-2275-1-ND - Båndavsnitt (CT)
670-2275-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MM60-52B1-E1-R650
Beskrivelse
CONN PCI EXP MIN FML 52POS 0.031
Produsentens standard leveringstid
16 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
52 posisjon Hunn Kontakt PCI Express Mini Card Gull 0,031" (0,80mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MM60-52B1-E1-R650 Modeller
Kategori
Avlesning
Dobbel
Produsent
JAE Electronics
Funksjoner
Kortskinne
Serie
Monteringstype
Overflatemontering, Høyrevinklet
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Terminaler
Loddetinn
Delestatus
Aktiv
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Korttype
PCI Express Mini Card
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Kjønn
Hunn
Kontaktoverflate-tykkelse
3,94µin (0,10µm)
Antall posisjoner
52
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Korttykkelse
0,039" (1,00mm)
Materiale - isolering
Termoplast
Antall rader
2
Baseproduktnummer
Avstand
0,031" (0,80mm)