FI-S20P-HFE
DigiKeys produktnummer
670-1836-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FI-S20P-HFE
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 20POS 1.25MM
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Overflatemontering, Høyrevinklet 20 posisjon 0,049" (1,25mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FI-S20P-HFE Modeller
Kategori
Festetype
Friksjonslås
Produsent
Isoleringshøyde
0,071" (1,80mm)
Serie
Kontaktform
Kvadrat
Emballasje
Remse
Kontaktoverflate - paring
Gull
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn eller tinnlegering
Kontakttype
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Kontakttype
Hannpinne
Isoleringsmateriale
Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
Avstand - innstikk
Funksjoner
Loddemontering
Antall posisjoner
Driftstemperatur
-40°C – 80°C
Antall rader
1
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Antall posisjoner lastet
Alle
Isoleringsfarge
Beige
Stil
Nominell strøm (AMP)
1A per kontakt
Deksel
Med deksel - 4Vegger
Nominell spenning
200V