DX07S024JJ7R1200
DigiKeys produktnummer
670-3118-2-ND - Tape og spole (TR)
670-3118-1-ND - Båndavsnitt (CT)
670-3118-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
DX07S024JJ7R1200
Beskrivelse
USB TYPE C, RECEPTACLE, 1200 PIE
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DX07S024JJ7R1200 Modeller
Kategori
Funksjoner
Kortlås
Produsent
JAE Electronics
Driftstemperatur
-30°C – 80°C
Serie
Antall porter
1
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nominell strøm (AMP)
0,25A, 1,25A
Delestatus
Aktiv
Nominell spenning
20V