MCB60I1200TZ-TUB
DigiKeys produktnummer
238-MCB60I1200TZ-TUB-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCB60I1200TZ-TUB
Beskrivelse
SICFET N-CH 1.2KV 90A TO268AA
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 1200 V 90A (Tc) Overflatemontering TO-268AA (D3Pak-HV)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCB60I1200TZ-TUB Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 15mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
160 nC @ 20 V
Emballasje
Rør
Vgs (maks)
+20V, -5V
Delestatus
Utdatert
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2790 pF @ 1000 V
FET-type
Driftstemperatur
-40°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-268AA (D3Pak-HV)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
20V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
34mOhm ved 50A, 20V