IXTP24N65X2
DigiKeys produktnummer
IXTP24N65X2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTP24N65X2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 24A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 24A (Tc) 390W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
36 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2060 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
390W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
145mOhm ved 12A, 10V