IXTH360N055T2 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Infineon Technologies
På lager: 0
Datablad
Similar
Infineon Technologies
På lager: 457
Datablad
N-kanal 55 V 360A (Tc) 935W (Tc) Gjennomgående hull TO-247 (IXTH)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXTH360N055T2
DigiKeys produktnummer
IXTH360N055T2-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTH360N055T2
Beskrivelse
MOSFET N-CH 55V 360A TO247
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
330 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
20000 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
935W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
55 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 (IXTH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
2.4mOhm ved 100A, 10V